На конкурсе "Радослав" 2016


Участие в конкурсах и фестивалях неотъемлемая часть жизни артиста. Сижу в жюри. Конкурсанты все талантливы. Нужно выбрать лучшего, а это не легко...

Вот статья сайта ОНМЦ. Источник: http://cnt.sumy.ua/
Еще одна статья здесь.


Молоді обдаровані виконавці сучасної української музики
спробували свої сили на Лебединській сцені

4 червня в Лебединському міському центрі культури і дозвілля відбувся обласний конкурс української естрадної пісні та сучасної популярної музики «Радослав».

Конкурс – це завжди випробування, прагнення вдосконалюватися, рости у професійному плані. На лебединській сцені спробували свої сили близько 80 виконавців: колективи та окремі виконавці клубних установ, учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, викладачі Лебединського педагогічного училища ім. А. С. Макаренка.

Усі конкурсанти достойно представили свої програми. Кожний з виступів співаків вирізнявся особливою манерою виконання та вмінням триматися на сцені. У піснях звучала тематика любові до рідного краю та України, щасливого дитинства і дружби. Було чимало авторських творів, пісень, що створили місцеві автори.

Перед членами журі постало нелегке питання відбору переможців, але об’єктивно оцінивши виступи учасників судді дійшли згоди та визначили переможців. Журі відзначило, що у порівнянні з минулими роками значно зріс рівень підготовки учасників та їх виконавська майстерність. «Цього року дуже хороші учасники, – стверджує  голова журі Петро Челялі, – їм залишилося трохи підрости, щоб стати справжніми професіоналами. Коли наявна основа, є над чим працювати далі». Особливу увагу судді звертали на музичне оформлення твору, вокальні дані, складність обраної композиції та її сценічне виконання.

Конкурсна програма поділялася на дві вікові групи. В групі від 12 до 18 років у номінації «Солісти-вокалісти»: І місце здолала солістка комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури» Тростянецької районної ради Анастасія Сабчук; ІІ місце поділили Вадим Харов – учень Лебединської дитячої школи мистецтв ім. Бориса Гмирі та солістка Лебединського міського центру культури і дозвілля Ольга Пащенко; ІІІ місце вибороли соліст Путивльського районного будинку культури Ігор Ломака та учениця Лебединської дитячої школи мистецтв ім. Бориса Гмирі Софія Бубон.

У номінації «Вокальні ансамблі» від 12 років до 18 років кращими були: І місце – вокальне тріо «Мелодіка» Путивльської дитячої музичної школи; ІІ місце – вокальний ансамбль «Тростянецькі цукерочки» комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури» Тростянецької районної ради; ІІІ місце – дитячий вокальний ансамбль «Феєрія» Лебединського міського центру культури і дозвілля.

В групі від 18 років включно та старше у номінації «Солісти-вокалісти» перемогла солістка Лебединського міського центру культури і дозвілля Світлана Набок.

У номінації «Вокальні ансамблі» від 18 років включно і старше кращими стали: І місце – вокальний ансамбль «Оксамит» Лебединського педагогічного училища ім. А.С. Макаренка; ІІ місце – народні аматорські вокальні ансамблі «Джерело» Краснопільського районного палацу кульутури та «Барви» комунального закладу «Охтирський міський центр ультури і дозвілля»; ІІІ місце – вокальне тріо «Струни серця» комунального закладу «Охтирський районний будинок культури».

У номінації «Вокально-інструментальні ансамблі» від 18 років включно і старше перемогли: І місце – аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Living stream» Пушкарівського сільського будинку культури Сумського району; ІІІ місце – народний аматорський інструментальний ансамбль акустичної музики Лебединського міського центру культури і дозвілля.

Спеціальною відзнакою – «Глядацькі симпатії» було нагороджено соліста Лебединського районного будинку культури Миколу Холодяя.

Виступи цих виконавців дійсно привернули увагу і компетентного журі, і глядачів своєю вокальною майстерністю, подарувавши неперевершену насолоду слухачам від професійного виконання конкурсних вокальних творів.

Коментарі

Популярні публікації